Kategorie

Informace

Fakturační údaje a sídlo společnosti

Wi Technology s.r.o.

Průmyslová 1472/11
Praha 15, 102 00
IČO: 04085817
DIČ: CZ04085817
Spisová značka C 242259 vedená u Městského soudu v Praze

Bankovní spojení:
CZK účet:
Číslo účtu: 1387989670
Kód banky: 2700

EUR účet:
Číslo účtu: 4025189661
Kód banky: 7500
IBAN: SK80 7500 0000 0040 2518 9661
SWIFT: CEKOSKBX

Fakturace

Amálie Krytinářová

Josef Flek

Tomáš Filip

Mobil: +420 606 099 731
E-mail: fakturace@nasedily.cz

Reklamace

Karolína Hodrová

Mobil: +420 606 099 731
E-mail: reklamace@nasedily.cz

Obchodní oddělení

Lukáš Kosinský

Key Account Manager
E-mail: lukas.kosinsky@nasedily.cz

Martin Onderka

Sales Manager
Mobil: +420 727 887 969
E-mail: martin.onderka@nasedily.cz

Vojtěch Fusko

Sales Representative
Mobil: +420 720 055 399
E-mail: vojtech.fusko@nasedily.cz

Ing. Michal Sehnal

Sales Representative
Mobil: +420 601 535 001
E-mail: michal.sehnal@nasedily.cz

Ondřej Suchan

Sales Representative
Mobil: +420 601 549 582
E-mail: ondrej.suchan@nasedily.cz

Igor Friedmann

Sales Representative
Mobil: +421 911 999 685
E-mail: igor.friedmann@nasedily.cz

Nákupní oddělení

Petr Uhlíř

Chief Procurement Officer (CPO)
E-mail: petr.uhlir@nasedily.cz

Tomáš Malý

Product Manager
E-mail: tomas.maly@nasedily.cz

Sklad

Miroslav Vlček

E-mail: miroslav.vlcek@nasedily.cz

Vedení společnosti

Sebastian Roch

Mobil: +420 702 085 000
E-mail: sebastian@nasedily.cz

Jak se k nám dostanete?

Kliněte pro navigování