Kategorie

Informace

O nás


Ryze česká společnost Wi Technology s.r.o. (dříve Paybill s.r.o.) vznikla v roce 2015 osamostatněním od mateřské společnosti Witty Trade s.r.o. Naše kořeny tak sahají až do roku 2013, kde jsme ještě jako její součást, navázali úzké vztahy s našimi světovými dodavateli a rozhodli se proměnit tvář velkoobchodu s náhradními díly.

Zásadním impulsem pro vznik společnosti, byla naše vize dodat na trh zboží kvalitativně lepší, než je dostupné na zbytku trhu.

Od počátku naší existence rychle rosteme a snažíme se dělat věci jinak.

Stali jsme se jedním z největších importérů a dodavatelů náhradních dílů a příslušenství pro mobilní telefony na českém trhu.

Provozujeme naši kancelář v čínském Shenzenu a Hong-Kongu, což nám dává lepší podmínky pro import kvalitního a unikátního zboží i nových značek. Pravidelně létáme na světové veletrhy a vybíráme pro naše zákazníky ty nejlepší a nejspolehlivější artikly.

V současné chvíli v našem týmů působí kolem dvaceti zaměstnanců a externích spolupracovníků. Naším hlavním zaměřením je velkoobchod B2B. Mezi naše zákazníky patří malé firmy, ale i ty největší společnosti v ČR. Vyjma B2B provozujeme i platformu B2C s naším partnerem Mall.cz a věnujeme se tradingu zboží na několika světových burzách.