Apple

Informace

Prohlédnuté produkty

Nové Baterie WiTech s Tw čipem pro Apple iPhone SE 2020 Zobrazit větší
*ilustrační foto

Baterie WiTech s Tw čipem pro Apple iPhone SE 2020

801018

8596115636774

Nový produkt

Tato baterie s Tw čipem je určena pro Apple iPhone iPhone SE 2020. Baterie je zabalena v pevném plastovém obalu, nedochází tak k poškození flex kabelu.

Upozornění: u baterie stačí klasická, prostá výměna. Při pokusu o přehrání SN dochází k poničení FW baterie a záruka tím zaniká.

Více informací

Více informací

Battery Witech Tw Chip for Apple iPhone SE 2020
Baterie WiTech s Tw čipem pro Apple iPhone SE 2020

Tato baterie s Ti čipem je určena pro Apple iPhone SE 2020. Nejlepší baterie na trhu s vlastnostmi originální baterie. Baterie je zabalena v pevném plastovém obalu, nedochází tak k poškození flex kabelu.

Pro model: iPhone SE 2020
Kapacita: 1821 mAh
Typ baterie: Baterie s TW čipem

Rozdíl mezi Ti a Tw čipy:

Ti čipy: Baterie s těmito čipy mají vlastnosti originální baterie. Tyto čipy komunikují s daným telefonem, ten si tak sám lépe přizpůsobí nabíjení a lépe se o baterii stará.

Tw čipy: Jedná se o alternativní variantu baterie bez přímé podpory řízeného nabíjení, ale telefon spolu s tímto čipem stále umí baterii bezpečně nabít.Upozornění: u baterie stačí klasická, prostá výměna. Při pokusu o přehrání SN dochází k poničení FW baterie a záruka tím zaniká. Po výměně baterie bude telefon psát chybu ohledně kondice baterie.


Parametry

Produktová řada iPhone
Model iPhone SE 2020
Kategorie náhradního dílu Baterie
Značka Apple