Informace

Novinky

Wireless Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Kód skladu: WXTTQ-03

  Na objednání

  Originální bezdrátová Qi nabíječka ve tvaru donutu poskytující maximální výkon až 10W. Přenosová vzdálenost pro bezdrátové nabíjení (max 5-8 mm) je dostatečná pro to, abyste nemuseli vyndávat telefon z pouzdra (modrá).

 • Kód skladu: WXTTQ-04

  Na objednání

  Originální bezdrátová Qi nabíječka ve tvaru donutu poskytující maximální výkon až 10W. Přenosová vzdálenost pro bezdrátové nabíjení (max 5-8 mm) je dostatečná pro to, abyste nemuseli vyndávat telefon z pouzdra (růžová).

 • Kód skladu: WXHW02-01

  Na objednání

  Kompaktní držák určený do větrací mřížky v interiéru automobilu. Díky jeho stabilnímu uchycení vašeho zařízení odolá i větším otřesům. Umožňuje bezdrátová nabíjení až 15W (černá).

 • Kód skladu: WXXP-01

  Skladem
  5+ ks

  Bezdrátová Qi nabíječka s přísavkami s výkonem až 10W. Osm přísavek nabíječku udrží na místě i na hladkém povrchu telefonu nebo pouzdra. Dokáže přizpůsobit napětí konkrétnímu zařízení a chrání vůči přetížení, přehřátí a zkratům (černá).

 • Kód skladu: WXXP-02

  Na objednání

  Bezdrátová Qi nabíječka s přísavkami s výkonem až 10W. Osm přísavek nabíječku udrží na místě i na hladkém povrchu telefonu nebo pouzdra. Dokáže přizpůsobit napětí konkrétnímu zařízení a chrání vůči přetížení, přehřátí a zkratům (bílá-červená).

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek