Informace

Novinky

Do auta Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Kód skladu: ACFWJ-01

  Na objednání

  Baseus Anti-Fog Agent je sprej, který zabrání mlžení a kondenzaci vody na sklech uvnitř Vašeho auta. Stejně tak ho lze využít například na zrcadla, motocyklovou helmu, brýle a dalších průhledných plochách, kde chcete zabránit mlžení (černý).

 • Kód skladu: ACDR-A0S

  Na objednání

  Sada dvou náhradních kovových destiček (jedna v čistě kovovém provedení, druhá destička je potažena kůží) pro magnetické držáky telefonů do auta od značky Baseus (stříbrná).

 • Kód skladu: ACJHQ-01

  Skladem
  2 poslední kusy

  Čistička vzduchu na sebe váže formaldehydy v interiéru vašeho vozu, které mohou způsobovat problémy s dýcháním, pálení očí, či podráždění pokožky. Pracuje na principu oxidace mikromolekulární náplně, která dokáže navázat až 99% formaldehydů (vesmírně černá).

 • Kód skladu: ACJHJ-A

  Na objednání

  Náhradní náplň do mikromolekulární čističky vzduchu do automobilu s kapacitou 100ml. Na jednu náplň vydrží čistit vzduch v interiéru vozu cca. 3 měsíce.

 • Kód skladu: ACFYJ-01

  Na objednání

  Speciální přípravek od značky Baseus jako tzv. tekuté stěrače, zamezuje ulpívání vody na skle a zabraňuje také jeho zamlžování. Složení obohacené o silikon a nanočástice vytvoří neviditelný povlak, který zamezuje ulpívání vody, hmyzu a nečistot na skle (černá).

 • Kód skladu: ACGGBK-01

  Na objednání

  Univerzální, praktický a odolný háček nejen do auta,ale i do domácnosti, který drží na kůži, plastu, dlaždicích, skle a dalších hladkých površích. Balení obsahuje 4 háčky (černý).

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek